Allevo - metoda na odchudzanie polegająca na zamianie tradycyjnych posiłków gotowymi, właściwie zbilansowanymi daniami o bardzo niskiej kaloryczności.


Dieta Allevo składa się z 3 faz

1. Faza startowa

Trwa maksymalnie dwa tygodnie. Polega na 100% zamianie posiłków na produkty Allevo (łatwe w przygotowaniu zupki i koktajle). Dzienną dietę wymienia się na 5 torebek Allevo w przypadku kobiet i 6 torebek dla mężczyzn. Posiłki powinny być spożywane pięć razy dziennie w regularnych odstępach czasu (np. o godz. 8:00, 11:00, 14:00, 17:00, 20:00). 

2. Faza utraty wagi

Na tym etapie specjalnie dla ciebie ustalona zostaje dieta. Dzięki niej nie musisz zupełnie rezygnować z jedzenia. Spożywasz 2-3 posiłki dziennie i uzupełniasz dietę 2-3 porcjami Allevo. Posiłki powinny być małe. W tej fazie należy też pamiętać o codziennym wysiłku fizycznym.


3. Faza stabilizacji

Jadłospis komponuje się w oparciu o normalne produkty, jednak codzienną dietę można od czasu do czasu uzupełniać saszetkami Allevo, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zjedzenia odpowiednio zbilansowanego posiłku, lub raz w tygodniu jeść tylko produkty Allevo. Należy pamiętać też o ćwiczeniach.* Stosowanie tej diety należy rozpocząć po konsultacji z lekarzem.