Nota prawna

Rezultaty stosowania produktów i diety opisywanych bądź oferowanych na stronie dietamarket.pl nie są gwarantowane, zależą od czynników indywidualnych i mogą różnić się od opisanych w treści strony internetowej. 

Produkty sprzedawane przez serwis nie mają właściwości medycznych, leczniczych i terapeutycznych. Podstawowym ich zadaniem jako suplementów diety jest uzupełnianie diety i wsparcie jakości odżywiania.

Produkty, jeżeli nie jest napisane inaczej, ich skład, etykiety są dostosowane oraz przeznaczone tylko i wyłącznie dla dorosłych.

Przed rozpoczęciem stosowania w ramach programu kontroli masy ciała zaleca się konsultację z lekarzem.

Wszystkie znaki firmowe, znaki towarowe i nazwy produktów, używane są wyłącznie w celu sprzedaży towaru tj. identyfikacji towaru, producenta, bądź marki.

Przed zakupem suplementów prosimy o zapoznanie się z treścią składu na etykiecie każdego produktu, eliminując ewentualne uczulenia na gluten, soję, błonnik, laktozę lub inne nietolerowane składniki. Przed rozpoczęciem stosowania w ramach programu kontroli masy ciała zaleca się konsultację z lekarzem, gdyż niewłaściwie stosowanie może zagrażać zdrowiu. 

Serwis dietamarket.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim, dietetycznym i nie służy samoleczeniu ani nie daje gwarancji sukcesu. Suplementy diety na naszej stronie, zawierają informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące produktów dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego suplementu diety. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.