Promocje

Katalog

Dostępność

Metabolizm

Metabolizm
Dieta na poprawną przemianę materii zostala opracowana w w Kopenhadze. Ugruntowało się przekonanie, że główną przyczyną otyłości jest zbyt wolna przemiana materii. Wiele osób cierpiących na nadwagę czy otyłość właśnie w niej upatruje winy - "mam kiepską przemianę materii (wolniej spalam kalorie) i dlatego nie mogę schudnąć" - uspra...
Dieta na poprawną przemianę materii zostala opracowana w w Kopenhadze. Ugruntowało się przekonanie, że główną przyczyną otyłości jest zbyt wolna przemiana materii. Wiele osób cierpiących na nadwagę czy otyłość właśnie w niej upatruje winy - "mam kiepską przemianę materii (wolniej spalam kalorie) i dlatego nie mogę schudnąć" - usprawiedliwiamy się sami przed sobą.

Proponujemy kurację, którą przeprowadza się przez 13 dni, ani mniej ani wiecej. Jeżeli podczas kuracji wypijesz lampke wina, piwa, zjesz słodycze, przerywasz kurację od razu i w związku z tym ginie efekt. Jeżeli przerwałeś przed upływem 6 dni możesz powtórzyć ją po 3 miesiącach. Jeżeli przeprowadziło się kurację punkt po punkcie nie można jej absolutnie powtórzyć wczesniej niż po roku.

Zaleca się, aby kurację powtórzyć po 2 latach, jeśli to potrzebne. Ze względu na długość kuracji trudno ją zaplanować, dlatego dobrze jest upewnić się, czy w tym czasie nie jesteśmy zaproszeni na obiad, urodziny lubinne przyjęcia. Lunch i obiad można zmieniać nawzajem. Jeżeli będzie to miało miejsce tego samego dnia.

Dieta zmierza do przemiany materii, co prowadzi do tego, że po 13 dniach możesz jeść normalnie bez obaw tycia przez pierwsze 2 lata. Jeśli jesteś głodny wypij szklankę wody. Pij co najmniej 2 litry wody dziennie. 

CZYTAJ WIĘCEJ>>
Więcej

Metabolizm  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji