Promocje

Katalog

Dostępność
Stan:

Mężczyzna

Mężczyzna
W diecie odchudzającej dla mężczyzn bardzo ważny jest także dobór odpowiednich produktów dających duże uczucie sytości po ich spożyciu. Prawie każdy mężczyzna jest miłośnikiem tradycyjnej kuchni. Niestety, skutki delektowania się jajecznicą na boczku, golonką z piwem, schabowym z frytkami okazują się zabójcze dla zdrowia i figury. Męski o...
W diecie odchudzającej dla mężczyzn bardzo ważny jest także dobór odpowiednich produktów dających duże uczucie sytości po ich spożyciu. Prawie każdy mężczyzna jest miłośnikiem tradycyjnej kuchni. Niestety, skutki delektowania się jajecznicą na boczku, golonką z piwem, schabowym z frytkami okazują się zabójcze dla zdrowia i figury. Męski organizm wymaga więcej składników energetycznych: białka, cynku, magnezu oraz selenu. Typowo „męskie” witaminy to B1, B2, PP, B6, A i E.

Proponowana dieta dostarcza około 1500 kcal i przynosi szybkie efekty w połączeniu z aktywnością fizyczną. Jest łatwa, posiłki są szybkie w przygotowaniu. Pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej z brzucha, która często deformuje męską syslwetkę. Stosowanie tej diety sprawdza się w przypadku lekkiej, biurowej pracy. Dla mężczyzn, którzy pracują ciężej kalorie powinny być zwiększone do 1800 –2000 kcal dziennie. Ważne, aby wypijać co najmniej 2 litry płynów dziennie (woda niegazowana, soki, herbata niesłodzona).

Polecana jest wszystkim zdrowym, dorosłym mężczyznom.  

DZIEŃ 1.

ŚNIADANIE 365 kcal - 3 łyżki płatków kukurydzianych, łyżka otrąb żytnich, starte jabłko, łyżka rodzynek, zalane 150 ml jogurtu naturalnego bez cukru, szklanka kawy zbożowej bez cukru. 
II ŚNIADANIE 145 kcal - Kanapka z kromki chleba żytniego posmarowana niskokaloryczną margaryną z plasterkiem chudej szynki wieprzowej, duży pomidor, szklanka herbaty z cytryną bez cukru.  
OBIAD 530 kcal - Sałatka ziemniaczano-serowa, szklanka zielonej herbaty bez cukru. 
PODWIECZOREK 100 kcal  - Szklanka świeżo wyciśniętego soku pomarańczowego. 
KOLACJA 340 kcal -  Ćwiartka kurczaka upieczonego na rożnie bez tłuszczu i skóry, sałata zielona skropiona sokiem z cytryny, szklanka zielonej herbaty bez cukru.  


CZYTAJ WIĘCEJ >>Więcej

Mężczyzna  W tej kategorii nie ma produktów.