Promocje

Katalog

Dostępność

Hollywoodzka

Hollywoodzka
Dietą hollywoodzka, zwaną także amerykańską- jest opracowana przez doktora Johana Hempere’a dieta niskokaloryczna, wypromowana przez gwiazdy filmowe takie jak Marylin Monroe czy Elizabeth Taylo Głównym warunkiem i sekretem diety jest jedzenie codziennie dwóch świeżych ananasów oraz picie dwóch litrów wody...
Dietą hollywoodzka, zwaną także amerykańską- jest opracowana przez doktora Johana Hempere’a dieta niskokaloryczna, wypromowana przez gwiazdy filmowe takie jak Marylin Monroe czy Elizabeth Taylo Głównym warunkiem i sekretem diety jest jedzenie codziennie dwóch świeżych ananasów oraz picie dwóch litrów wody niegazowanej. Ważne jest także ograniczanie kalorii do 1200-1500.

To od nas zależy, czy chcemy zmniejszać je stopniowo – co tydzień 200 kalorii, czy też od razu przestrzegać liczby docelowej. Podstawą diety są świeże owoce i warzywa, chleb chrupki i razowy, a także świeże mięso i ryby, niskokaloryczne białe sery, jogurty naturalne, drożdże, kiełki. Produktami „zakazanymi” są jajka i mleko, cukry, tłuszcze zwierzęce, białe pieczywo, sól, kawa i alkohol. W pierwszym tygodniu stosowania diety jemy tylko owoce, które powinny być świeże, mogą to być ananasy, maliny, brzoskwinie, śliwki, truskawki, wiśnie itd.

Natomiast w drugim i trzecim tygodniu możemy wprowadzić warzywa, produkty zbożowe, chude mięso, chude sery, razowe lub chrupkie pieczywo i ryby. Ważne jest również zachowanie odpowiednich odstępów między kolejnymi posiłkami. Przerwa między jedzeniem owoców powinna wynosić godzinę, zaś między owocami a mięsem, do kolejnego posiłku należy odczekać dwie godziny. Ponadto, powinnyśmy pamiętać o nie przejadaniu się i jedzeniu małych porcji potraw.

Głównym plusem diety hollywoodzkiej są szybko zauważalne efekty. Możemy schudnąć na niej nawet 6 kilogramów w przeciągu zaledwie 3 tygodni, przy czym program nie jest restrykcyjny, co powoduje łatwość jego stosowania. Warto jednak pamiętać, że opisana tutaj dieta ogranicza składniki odżywcze, co oznacza, że należy stosować ją ostrożnie, nie dłużej niż przez trzy - cztery tygodnie, a po osiągnięciu wymarzonej wagi, powinniśmy pamiętać o przejściu na program stabilizacyjny, aby uniknąć efektu jo-jo.

CZYTAJ WIĘCEJ>>
Więcej

Hollywoodzka  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji