Promocje

Katalog

Dostępność

Oczyszczająca

Oczyszczająca
Pozbądź się toksyn, stosując oczyszczającą dietę, aby poczuć się lekko i świeżo na wiosnę! Na przełomie pór roku najbardziej odczuwamy skutki złej diety i braku ruchu na świeżym powietrzu. Do tego fast-foody, słodycze, alkohol, kawa, wyczerpująca praca i ciągły stres sprawiają, że nasz organizm nie jest w stanie regularnie się regenerować...
Pozbądź się toksyn, stosując oczyszczającą dietę, aby poczuć się lekko i świeżo na wiosnę! Na przełomie pór roku najbardziej odczuwamy skutki złej diety i braku ruchu na świeżym powietrzu. Do tego fast-foody, słodycze, alkohol, kawa, wyczerpująca praca i ciągły stres sprawiają, że nasz organizm nie jest w stanie regularnie się regenerować i oczyszczać. W rezultacie tracimy odporność, czujemy się zmęczeni, boli nas głowa, dopada grypa i problemy trawienne... To znak, że w naszym organizmie mogą zalegać toksyny.

Najbezpieczniejsze są diety 10-dniowe. Dobra rada: jeżeli doskwiera ci choroba przewlekła, pracujesz fizycznie, intensywnie uprawiasz sport lub jesteś w ciąży, zrezygnuj z diet oczyszczających stosowanych na własną rękę. Zaplanuj dokładnie harmonogram detoksu Gdy wybierzesz już dietę dla siebie, zrób listę zakupów, zgromadź i przygotuj wszystkie produkty, które będą ci potrzebne.

Pamiętaj, pośpiech i głód nie są dobrymi doradcami podczas zakupów spożywczych. Przede wszystkim musimy trzymać się wyznaczonego na wstępie harmonogramu diety. Każdy dzień zaczynamy od wypicia szklanki wody mineralnej. Dieta powinna być wzbogacona o produkty zawierające błonnik, który poprawi perystaltykę jelit, zlikwiduje zaparcia i poprawi funkcjonowanie układu trawiennego. Produktami zawierającymi błonnik są kasze, otręby, surowe warzywa i owoce. Zawierają ponadto łatwo przyswajalne witaminy i składniki mineralne, węglowodany i białko, jak również antyutleniacze. 


CZYTAJ WIĘCEJ >>
Więcej

Oczyszczająca  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji