Promocje

Katalog

Dostępność
Stan:

Gaca

Gaca
Opracowany przez niego system odchudzania pozwolił tysiącom osób schudnąć po kilkadziesiąt kilogramów. Najważniejsze jest to, że odchudza zdrowo i skutecznie. Dieta Konrada Gacy, zwana Gaca System, to trójetapowy plan odchudzania, który ma pobudzić przemianę materii, pomóc zrzucić nadprogramowe kilogramy oraz n...
Opracowany przez niego system odchudzania pozwolił tysiącom osób schudnąć po kilkadziesiąt kilogramów. Najważniejsze jest to, że odchudza zdrowo i skutecznie. Dieta Konrada Gacy, zwana Gaca System, to trójetapowy plan odchudzania, który ma pobudzić przemianę materii, pomóc zrzucić nadprogramowe kilogramy oraz nauczyć, jak żyć po zakończeniu odchudzania, by uzyskane efekty nie zostały zrujnowane.

Trzy etapy programu Konrada Gacy Okres motywacyjny trwa miesiąc i musi go przejść każda osoba, która chce skorzystać z  diety. W tym czasie nie tylko traci się pierwsze kilogramy (przy nadwadze 30-40 kilogramów można zrzucić ok 7-12 kg), ale także pracuje nad własną motywacją dotyczącą odchudzania. Okres pracy właściwej podzielony jest na 14-dniowe cykle. W tym czasie osoba odchudzająca się przestrzega zaleceń specjalnie dla niej stworzonego planu dietetycznego oraz wykonuje treningi.

14-dniowe okres powinien skończyć się specjalistyczną konsultacją, podsumowaniem okresu odchudzania i ułożeniem jadłospisu na kolejne 2 tygodnie. Okres wyprowadzenia z diety trwa ok 3 miesiące i ma doprowadzić do tego, by osoba, która pozbyła się zbędnych kilogramów, nie wróciła do nich. To bardzo ważna część całego programu. Nie tylko uczy zdrowego, racjonalnego jedzenia i życia w ruchu (ćwiczenia fizyczne), co pozwala uniknąć efektu jo-jo, ale także programuje organizm na przyjmowanie większych ilości jedzenia, niż podczas redukcji wagi. W tym okresie także się chudnie zrzucając ok 2-3 dodatkowe kilogramy ponad początkowo ustalony plan.   
Więcej

Gaca  W tej kategorii nie ma produktów.