Promocje

Katalog

Dostępność
Stan:

Andersona

Andersona
Nazywana jest także dietą niełączenia. Została opracowana przez dietetyka Henr’ego L.N. Andersona z uniwersytetu w Los Angeles. Jego zdaniem, by strawić białka i węglowodany nasz organizm potrzebuje zupełnie innych enzymów, a w złym przypadku naszą tkankę tłuszczową oblegają szkodliwe toksyny. Wyciągnął z tego wniosek, iż tycie...
Nazywana jest także dietą niełączenia. Została opracowana przez dietetyka Henr’ego L.N. Andersona z uniwersytetu w Los Angeles. Jego zdaniem, by strawić białka i węglowodany nasz organizm potrzebuje zupełnie innych enzymów, a w złym przypadku naszą tkankę tłuszczową oblegają szkodliwe toksyny. Wyciągnął z tego wniosek, iż tycie przyczyną złego łączenia produktów.

Postanowił stworzyć swój własny system żywieniowy, w którym nie można zestawiać białek i węglowodanów podczas jednego posiłku. Twierdził także, że ogromne znaczenie ma kolejność spożywania różnych składników. Dlatego z rana będąc na czczo należy jeść tylko owoce bądź pić wyciśnięte z nich, które powinny być przygotowywane na świeżo.


CZYTAJ WIĘCEJ>>
Więcej

Andersona  W tej kategorii nie ma produktów.