Promocje

Katalog

Dostępność
Stan:

Kapuściana

Kapuściana
Dieta kapuściana to dieta bardzo modna znana i szybka dieta. Kapsułka diety kapuścianej to nowoczesna specjalnie skomponowana dieta, zawierająca koncentrat z białej kapusty oraz naturalne koncentraty warzywne i witaminy. Dieta została przygotowana wyłącznie z naturalnych składników, bez dodatków chemicznych, przez co jest dosk...
Dieta kapuściana to dieta bardzo modna znana i szybka dieta. Kapsułka diety kapuścianej to nowoczesna specjalnie skomponowana dieta, zawierająca koncentrat z białej kapusty oraz naturalne koncentraty warzywne i witaminy. Dieta została przygotowana wyłącznie z naturalnych składników, bez dodatków chemicznych, przez co jest doskonale przyswajana przez organizm.

Dieta zwiększa aktywność przewodu pokarmowego i reguluje pracę jelit. Nie tylko przyspiesza metabolizm ale także blokuje częściowo wchłanianie spożytych tłuszczów. Pozwala uwolnić organizm z toksyn, dzięki szerokiemu spektrum składników odżywczych poprawia witalność i samopoczucie. 

Suplement diety wspomagający odchudzanie, zalecany dla osób odchudzających się, prowadzących siedzący tryb życia lub mających tendencje do tycia. Regularne zażywanie kapsułek diety kapuścianej pomaga w szybkiej redukcji masy ciała bez poważnych wyrzeczeń. 

Dieta Kapuściana w kapsułkach to produkt wspomagający naturalne procesy zachodzące w organizmie podczas odchudzania i pomagający w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała. Tabletki zawierają wyciągi z warzyw, które znajdują się w przepisie na zupę kapuścianą, dlatego efekt działania jest podobny do tego, który można osiągnąć podczas stosowania klasycznej diety.


CZYTAJ WIĘCEJ>>
Więcej

Kapuściana  W tej kategorii nie ma produktów.